- издание: първо, 2009
- издателство: Литера Прима
- език: български
- корици: меки
- страници: 158
- размери: 15х20 cm
- ISBN: 9789547381445
категории: Художествена литература, Българска литература, Романи. Повести. Новели
Колкото и да е странно, романите за Спартак от български автори, чието име отдавна се е превърнало в легенда, се броят на пръстите на едната ръка и повечето от тях са излизали преди 25-30 години. Владимир Цонев ни предлага интригуващо повествование, оставящо читателя без дъх и по нищо не отстъпващо на романа на известния Рафаело Джованьоли. Действието се развива през I в. пр. н. е., когато римляните имат амбицията да завоюват целия свят.
Наличност: 1 брой
-
16,00 € / 31,29 лв.Много добро състояние на книжното тяло. С минимални следи от употреба
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите бутони "Х" срещу всяко заглавие.