Български конституции и конституционни проекти
от Веселин Методиев, Лъчезар Стоянов
- издание: 1990
- издателство: Държавно издателство "Д-р Петър Берон"
- език: български
- корици: меки
- страници: 216
- размери: 15х23 cm
категории: Нехудожествена литература, Българска литература, Право
Тази книга е за всички любознателни хора в България, за които думата конституция никога не е била само фраза, а синоним за граждански, политически и обществени права и свободи.
Наличност: 2 броя
-
15,00 лв. / 7,67 €Много добро състояние на книжното тяло. С незначителни следи от употреба
-
11,00 лв. / 5,62 €Много добро състояние на книжното тяло. Със закъсани и подлепени краища на гръбчето. Пожълтяване, също отчасти по гръбчето и предната корица, която е с прегънат ъгъл.
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите червени бутони "Х" срещу всяко заглавие.