Три поетични трактата
от Нагарджуна
- преводач: Александър Федотов
- художник: Павлина Отова
- издание: 2024
- издателство: "Захарий Стоянов"
- език: български
- корици: меки
- страници: 151
- размери: 14х21 cm
- ISBN: 9789540918563
категории: Художествена литература, Преводна литература, Поезия. Драматургия
Човешкото тяло, което се радва на умиротворение, е по-скъпо от най-рядката скъпоценност. Пази тялото си, то е твое само този път. Човешкият облик се постига много трудно, а се губи толкова лесно. Всички земни неща са краткотрайни като небесните светкавици. Разбери: този живот е като малка дъждовна капчица. Той е нещо прекрасно, което изчезва веднага щом се появява. Затова определи свойта цел и върви към нея денонощно! Дже Дзонкапа
Наличност: 1 брой
-
25,00 лв. / 12,78 €Отлично състояние на книжното тяло. С незначителни следи от употреба.
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите червени бутони "Х" срещу всяко заглавие.