- преводач: Мария Липискова
- художник: Иво Рафаилов
- издание: първо, 2022
- издателство: Същности
- език: български
- корици: твърди
- страници: 248
- размери: 17х25 cm
- ISBN: 9786199097830
категории: Нехудожествена литература, Преводна литература, Антропология. Културология, Фолклор и етнография
Противопоставянето на комическото и трагическото, на възвишеното, не разкрива същността на комизма и неговите специфики, а в това се състои нашата главна задача. Да определим същността на комизма без оглед на трагичното или възвишеното, да се опитаме да разберем комическото като такова.
Наличност: 1 брой
-
70,00 лв. / 35,79 €Отлично състояние на книжното тяло. Без следи от употреба.
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите червени бутони "Х" срещу всяко заглавие.