Не големите изяждат малките, а бързите поглъщат бавните
Как да използваме бързината като средство за конкуренция в бизнеса
от Джейсън Дженингс, Лорънс Хотън
- преводач: Веселин Лаптев
- издание: първо издание, 2001
- издателство: Класика и стил
- език: български
- корици: твърди
- страници: 260
- размери: 15х22 cm
- ISBN: 9549964221
категории: Нехудожествена литература, Преводна литература, Икономика. Бизнес. Финанси
Тази книга е пълна с идеи как да отстраним препятствията по пътя, който води към промяната на света. Гай Кавасаки Дженингс и Хотън ни предлагат боен сандък, пълен със здраве тактически идеи за всеки, който се стреми да остави конкуренцията да му диша праха. Рей Шонбак Тонове нова информация. Умни наблюдения. Хитри заключения. Авторите преизпълняват обещанието си да ни разкрият по синтезиран начин всичко онова, което използват най-добрите компании в своята работа. Крейг Т.Китчин
Наличност: 3 броя
-
10,00 лв. / 5,11 €Отлично състояние на книжното тяло.
-
10,00 лв. / 5,11 €Отлично състояние на книжното тяло.
-
6,00 лв. / 3,07 €Добро състояние на книжното тяло. Подчертавано с маркер
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите червени бутони "Х" срещу всяко заглавие.