Allgemeine Grundlagen der Reflexologie des Menschen / Общи принципи на човешката рефлексология
Leitfaden fur das objective Studium der Personlichkeit / Ръководство за обективно изследване на личността
от W. Bechterew
- издание: 1926
- издателство: Franz Deuticke
- език: немски
- корици: твърди
- страници: 440
- размери: 25х18 cm
категории: Нехудожествена литература, Антикварни книги, Литература на чужд език, Образование. Педагогика
Наличност: 1 брой
-
130,00 лв. / 66,47 €Отлично състояние на книжното тяло. С незначителни следи от употреба; с надпис от предишен собственик
Добавете книги в кошницата чрез бутона "ДОБАВИ В КОШНИЦАТА".
В горния десен ъгъл на страницата се намира вашата "КОШНИЦА". В брояча до нея виждате броя на добавените книги, както и общата сума на поръчката.
Когато сте готови с Вашия избор и желаете да финализирате поръчката, натиснете бутона "КОШНИЦА" и следвайте инструкциите.
Натиснете бутона "КОШНИЦА" горе вдясно и в страницата, която ще се отвори, използвайте кръглите червени бутони "Х" срещу всяко заглавие.